Tomasz Byszko i Ireneusz Rymarczyk na stażu trenerskim

Więcej...

MISTRZOSTWA POLSKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH

11.05.2017

Kwiecień był miesiącem Mistrzostw Polski. W dniach 1-2.04.2017 w Poznaniu odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów.

Więcej...

Medale gdańskich wioślarzy na pucharze świata w Belgradzie

08.05.2017

Kobiece czwórka podwójna oraz dwójka podwójna kategorii lekkiej wygrały regaty Pucharu Świata w wioślarstwie, które zakończyły się w niedzielę w Belgradzie. Były jeszcze dwa srebrne i trzy brązowe krążki. W klasyfikacji medalowej biało-czerwoni uplasowali się na czwartej pozycji, ustępując Wielkiej Brytanii 4-3-4, Holandii 3-4-1 oraz Szwajcarii 3-2-0. Tuż za Polską uplasowały się Litwa 2-0-0 oraz Irlandia 1-1-0. Sklasyfikowano siedemnaście krajów.

Więcej...

Triathlon Gdańsk o Puchar Rektora AWFiS 2017

01.05.2017

Triathlon Gdańsk o Puchar Rektora AWFiS był pierwszym tegorocznym trójbojem w Trójmieście zorganizowanym częściowo na otwartej przestrzeni.

Więcej...

3 medale podczas Mistrzostw Polski Juniorów.

30.04.2017

Jedno złoto oraz dwa brązowe medale to dorobek podopiecznych Bartosza Gajek podczas Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbywały się w Wałbrzychu w dniach 27-30 kwiecień.

Więcej...

7 rakieta rankingu ITTF pokonana!

26.04.2017

Mecz od początku był na bardzo wysokim poziomie, a wszystkie trzy pojedynki kończyły się 5 setowymi bataliami. Dwukrotnie podopieczni Piotra Szafranka gonili swoich rywali z wyniku 0:2, aby odejść od stołu zwycięsko.

Więcej...

AWFiS najlepszą drużyną w Polsce szkół wyższych

03.04.2017

Studenci Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku zajęli 1 miejsce w klasyfikacji Uczelni Wychowania Fizycznego w Polsce

Więcej...

Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym

22.03.2017

W ubiegły weekend odbyły się półfinały Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym.